Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Inființez un srl pentru proiect in start up
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Inființez un srl pentru proiect in start up

Buna ziua, as dori sa mi înființez un srl cu domeniu de activitate servicii de curățenie, as dori sa mi spune va rog daca se poate aproba un astfel de proiect in start up si care sunt sansele..?
george-neagu, moderator
Fiti amabili și spune ti mi si mie un proiect cu fonduri europene fara investitie pentru o mini fermă de porci .
"submasura 6.3" sau "masura 121".