avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 571 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Inființez un srl pentru proiect in start up
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Inființez un srl pentru proiect in start up

Buna ziua, as dori sa mi înființez un srl cu domeniu de activitate servicii de curățenie, as dori sa mi spune va rog daca se poate aproba un astfel de proiect in start up si care sunt sansele..?
Ultima modificare: Marți, 31 Iulie 2018
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: ContSters487475 , utilizator 16:02, 31 Iulie 2018
Fiti amabili și spune ti mi si mie un proiect cu fonduri europene fara investitie pentru o mini fermă de porci .
"submasura 6.3" sau "masura 121".

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Fondurile europene -- sunt disponibile pentru start-up? Sov Consulting Sov Consulting Raspunsul este: pentru anumite afaceri si in anumite conditii fondurile europene sunt disponibile si unor societati comerciale noi (fara activitate economica ... (vezi toată discuția)
Start up nation ,coduri caen suplimentare. sebymura sebymura Buna. Mi-am propus sa incerc sa obtin finantare prin Start-Up nation pentru a deschide o cafenea. Din cate am inteles, finantarea se face pe un singur cod ... (vezi toată discuția)
Fondurile europene nerambursabile costy83 costy83 vreau sa deschid o fabrica de confectii in mediul rural,vreau sa stiu daca pot accesa fonduri europene nerambursabile si ce documentatie este necesara? Doresc ... (vezi toată discuția)