Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Conducere fara permis
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Conducere fara permis

Buna ziua!Sotul meu a facut o gafa colosala...am mers la un gratar in familie si a vrut sa mute masina undeva la umbra..ea fiind in drum(pe un drum laturalnic)..in timpul acesta o masina de politie l-a oprit si l-au luat la prelevare sange...el consumand 4 beri si neavand permis de conducere.Precizez ca este la prima abatere.ce putem face?angajam un avocat?Am inteles ca i s-a intocmit dosar penal...Ajutoor!
Politia comunitara este acum politia locala.
Daca ati apelat deja la avocat este ok, va face demersurile necesare.