Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Valorificare certificat actionar Sicomed
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Valorificare certificat actionar Sicomed

Detin un certificat de actionar eliberat in 1996 pentru fosta SICOMED Bucuresti (actuala Zentiva), echivalentul a 222 actiuni. As dori sa stiu daca si cum pot valorifica aceste actiuni.
Gasiti aici informatii despre Depozitarul central de actiuni prin care puteti sa valorificati actiunile detinute: [ link extern ]
Multumesc!