Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Completare declaratia 112
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Completare declaratia 112

un salariat are contract de munca cu norma intreaga , in luna iulie are concediu medical in continuare pana in data de 09.07.2018,in de 11.07.2018 se desface contractul de munca la cerere deoarece are decizia medicala de pensionare cu drept de munca, din data de 16.07.2018 s-a incheiat alt contract de munca cu 4 ore la aceeasi firma
intrebarea mea este cum se face statul de plata pentru luna iulie ca nu te lasa in declaratia 112 aceeasi persoana de 2 ori
george-neagu, moderator
Cum lucrati? Aveti un soft cu care faceti salariile si D112 sau completati direct in formularul de la ANAF?