avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 207 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Completare declaratia 112
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Completare declaratia 112

un salariat are contract de munca cu norma intreaga , in luna iulie are concediu medical in continuare pana in data de 09.07.2018,in de 11.07.2018 se desface contractul de munca la cerere deoarece are decizia medicala de pensionare cu drept de munca, din data de 16.07.2018 s-a incheiat alt contract de munca cu 4 ore la aceeasi firma
intrebarea mea este cum se face statul de plata pentru luna iulie ca nu te lasa in declaratia 112 aceeasi persoana de 2 ori
Ultima modificare: Joi, 16 August 2018
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: Iulian MANEA , Contabil 22:29, 18 August 2018
Cum lucrati? Aveti un soft cu care faceti salariile si D112 sau completati direct in formularul de la ANAF?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

112 depusa eronat timp de 1 an cristina29 cristina29 Buna ziua! Am o mare problema! Datorita softului de salarizare, s-a depus 112 in mod eronat, timp de 1 an de zile! :(:(:( O firma (srl) a ramas cu un singur ... (vezi toată discuția)
Declaratia d 112 pentru anul 2014 elga50 elga50 Pentru cei interesati, va anunt ca a aparut varianta [b]D112 pentru anul 2014[/b]. In ... (vezi toată discuția)
D112 concediu medical emiliababor emiliababor Cine poate sa ma invete cum se inregistreaza un concediu medical in d112? A:((m urmatorul caz simplu , dar nu am mai avut pana acum: in luna iulie salariatul ... (vezi toată discuția)