Forum Discuţii diverse Cultură generală Buna ziua
Discuție deschisă în Cultură generală

Buna ziua

Știu pe cineva care își închiriază propria casa pe post de pensiune , familia respectiva sta jos si sus in parta stânga a casei au 2 camere cu intrare separată unde cazează oameni care vin in vacante in 1 Mai Oradea întrebarea mea este :: cum se procedează pentru a fi prinși?
Te apropii de ei şi încerci să îi prinzi. Încearcă să fugi mai repede ca ei ca să îi prinzi dacă fug repede. Cumpără nişte adidaşi pentru alergat: Adidad Performance Speed.