Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... la asoc de proprietari cine semneaza o factura ptr ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

la asoc de proprietari cine semneaza o factura ptr reparatiile executate ????

la asoc de proprietari factura de reparatii a diferitelor instalatii este semnata de :presedintele as de proprietari si reprezentantul firmei care a executat lucrarea ,. este corect ??? eu consider ca aceste facturi ptr diverse reparatii la as de proprietari trebui sa semneze pe langa presedinte si administratorul si comisia de cenzori care reprezinta controlul preventiv al as de proprietari
@ynoc entta

Daca va pricepeti putin la exprimare am specificat ” cu noua lege „ si nu ” cu actuala lege „ care știu cand intra in vigoare .
Avand in vedere a ca mai ramas putin timp până la schimbarea legii este corect să INFORMAM userii cu probleme care se aplica cat de curand și nu de ce a ramas din urs .