Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Schimbarea casei de marcat
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Schimbarea casei de marcat

Buna ziua! Intreprinderea mica pana la ce termen trebuie sa schimba casa de marcat? (cu jurnal electronic)
george-neagu, moderator
Până la 1 noiembrie 2018.
Multumesc