Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Concediu acomodare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Concediu acomodare

Buna ziua,
Ma poate ajuta cineva cu un model de decizie de incetare suspendare a contractului dupa concediul de acomodare?

Multumesc mult!
Gasiti aici
[ link extern ] /
Multumesc pentru raspuns, Insa angajata a fost in concediu pentru acomodare (a adoptat un copil)
Este aceasi procedura?
Este aceeasi procedura ....