avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 512 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Concediu acomodare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Concediu acomodare

Buna ziua,
Ma poate ajuta cineva cu un model de decizie de incetare suspendare a contractului dupa concediul de acomodare?

Multumesc mult!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 16:09, 6 Septembrie 2018
Gasiti aici
[ link extern ] /
Multumesc pentru raspuns, Insa angajata a fost in concediu pentru acomodare (a adoptat un copil)
Este aceasi procedura?
Este aceeasi procedura ....

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Concediu acomodare pt adoptie pfa Loed Loed Buna ziua, Daca sunt in concediu de acomodare copil adoptat, pot sa imi deschid PFA si sa incasez venituri in perioada de 1 an cat este acest concediu de ... (vezi toată discuția)
Concediu de acomodare Moni.lezaar Moni.lezaar Buna ziua. Unde trebuie sa ma adresez pentru ca angajatorul nu vrea sa imi suspende contractul de munca pentru a beneficia de concediu de acomodare in urma ... (vezi toată discuția)
Buna! poate beneficia de concediu de acomodare si implicit de ... Wfl9 Wfl9 Buna! Poate beneficia de concediu de acomodare si implicit de indemnizatie(veniturile fiind din salariu) sotul meu care a infiat-o pe fiica mea( rezultata ... (vezi toată discuția)