Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... In cazul in care?
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

In cazul in care?

Daca primesc autorizatie de constructie ce o sa faca o sa dea primaria in judecata sau pe mine?
In acest caz cred ca ar trebui sa il dau eu in judecata sa imi spuna legal motivul pentru care nu vrea sa dea acordul notarial,nu doar ca a avut ciuda pe tata?

sneider, utilizator
Doriți să dați pe cineva în judecată pentru a vă spune motivul ?
Bună ziua,

@
Cabinet de Avocat "Dragos Barnea Madalin"
Subiectul este aici:
www.avocatnet.ro/forum/discu...

sneider, accesați link-ul de mai sus și apăsați pe butonul Răspunde când doriți să publicați un nou mesaj. Dacă deschideți un topic nou pentru fiecare mesaj n-o să se înțeleagă nimic din problema dumneavoastră.
Mulțumesc.