Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Taxa judiciara divort.
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Taxa judiciara divort.

Buna ziua!am inaintat dosarul de divort si am platit prima taxa judiciara.nu m am prezentat la prima sedinta .apoi am refacut dosarul cu alta taza judiciara platita .acum sunt in asteptare de sedinta iar avocatul imi cere o a treia taxa judiciara .cu motivul ca asa cere judecatoria!ce sa fac? E normal asa?
Așa se întâmplă când se plătesc taxe fără corespondent în cererea adresată instanței.