Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... Composesoratul Sala Chicedi
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

Composesoratul Sala Chicedi

Buna ziua. Parintii mei sunt intr-un composesorat de padure ca membrii avand padure in proprietate, tatal meu a platit o chitanta la composesorat in 2016 februarie iar administratorul composesoratului si padurarul refuza sa ii dea lemnele pe motiv ca nu au lemne si dupa aceea ca "a expirat " chitanta. Sa fim seriosi ! Cui ma pot adresa pt. a rezolva aceasta nedreptate ?
sandachiorean, utilizator