Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale in ce cod caen se incadreaza
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

in ce cod caen se incadreaza

vreau sa trec ca obiect principal de activitate la o societate
comertul cu ridicata a sfeclei de zahar si nu stiu in ce clasa se incadreaza
comertul cu amanuntul al sfeclei sa tec ca obiect secundar.
ma poate ajuta cineva?
multumesc mult
glo a scris:
obiect principal de activitate la o societate comertul cu ridicata a sfeclei de zahar si nu stiu in ce clasa se incadreaza comertul cu amanuntul al sfeclei sa tec ca obiect secundar.

Buna ziua,
Alegeti Dvs:
Cod caen - 461
Activitati de intermediere in comertul cu ridicata
Intermedieri in comertul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile si cu semifabricate
Cod caen - 462
Comert cu ridicata al produselor agricole brute si al animalelor vii
Comert cu ridicata al cerealelor, semintelor, furajelor si tutunului neprelucrat
Comert cu ridicata al florilor si al plantelor
Comert cu amanuntul la sfecla de zahar ? nu prea vad cum e posibil ?
Cu stima,