Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... bolnbav diabetic-refuzare test alcool
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

bolnbav diabetic-refuzare test alcool

un bolnav diabetic care a refuzat prelevarea mostrelor biologice are sanse la achitare daca dovedeste ca e bolnav cu acte medicale?
Nu are nicio treaba diabetul cu refuzul.
inteleg......deci refuzul nu se poate justifica absolut in nici un caz? sa vorbim de diabet sau orice alta boala sau de motive religioase...???