Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Hartuite pe facebok
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Hartuite pe facebok

Sunt hărțuită de fostul meu prieten pe pagina lui de facebok ,cu minciuni denigratoarea l a,adresa mea si a copiilor mei,si cu fotografii
Ce pot face ?
Puteti depune o plangere la politie. Atrageti-i atentia sa inceteze daca nu vrea sa dea declaratii pe polutie si sa raspunda si penal.faceti capturi de pe ecran si le depuneti drept probe. Print screen pe calculator sau captura ecran pe telefon.