Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Producerea ingrasaminte pentru plante
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Producerea ingrasaminte pentru plante

Buna ziua. Ma poate ajuta cineva pentru a obtine informatii despre producerea si comercializarea pe plan intern cat si export a ingrasamintelor (in special ingrasaminte pentru plante verzi, flori, flori de camera, etc.). La ce institutii sa ma adresez, ce certificate sa obtin, care sunt legile, care sunt cativa si primii pasi, etc. Sunt gata sa platesc pentru consultanta. Poate cunoasteti pe cineva care poate oferi consultanta. Multumesc
Pentru consultanta contracost dati clik pe butonul albastru "vreau sa contactez un consultant" si alegeti persoana dorita de dvs. care are cunostinte in domeniu.
Ma scuzati de intrebare, dar care profesie sa aleg care are cunostinta in domeniu? Multumesc
Iaroslav112, utilizator
Vedeti:
OUG 195 2005 privind protecția mediului, cap. V
[ link extern ]

Solicitati indrumari de la :
Ministerul Agriculturii și Dezvoltării Rurale
Ministerul Mediului și Pădurilor
Ministerul Sănătății