Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Accident în parcare cu autor necunoscut: în această ...
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Accident în parcare cu autor necunoscut: în această situație proprietarul trebuie să-și repare mașina pe cheltuiala proprie ?

Buna seara, as avea o rugaminte, daca ma poate ajuta cineva: In cursul zilei de azi, unui vecin i-a fost frecata masina in timp ce se afla in parcare publica. Nu stie cine a fost autorul, dar in aceasta situatie trebuie sa-si repare masina pe cheltuiala proprie ?, presupun ca da. Ar mai fi si alta varianta ? Multumesc, daca ma poate ajuta cineva.
Manuela Rășină, administrator
Multumesc mult Mihaela Molnar, o zi frumoasa va doresc :)