Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Registru casatorii
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Registru casatorii

Buna ziua , unde ma pot adresa pentru a obtine mentiuni din certificatul de casatorie ? Casatoria a avut loc in 1961 la sfatul popular raionul N. BALCESCU
Incercati la Primaria Sectorului 4 ... fostul raion N.Balcescu