Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Consiltare act succesiune notar
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Consiltare act succesiune notar

Buna seara,

Se poate solicita unui notar sa stabilesc o intalnire in care sa consult un act de succesiune pe care acesta l-a facut si eu il suspectez ca este frauda? In baza carei legi ii spun ca solicit acest lucru?
AlexandraAF, utilizator
Doar daca sunteti parte in acel act.