Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Registru reclamatii
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Registru reclamatii

Buna ziua. Sunt angajata unei firme private de prelucrare piese metalice si din poliuretan si in urma unui control al celor de la garda de mediu ni s-a spus ca trebuie sa avem si un registru de reclamatii. Ce stiti despre asta, este un model anume sau doar un caiet pe care il transformam noi in registru de reclamatii?
Gasiti informatii aici: www.avocatnet.ro/articol_393...
Se indica modul de a depune o sesizare la Protectia consumatorului.