Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... comisia de expertiza bolnav leucemie
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

comisia de expertiza bolnav leucemie

buna ziua,eu am fost in italia si acolo am fost diagnosticata cu leucemie limfoblastica acuta ,si acum sant in romania.as vreea sa stiu ce acte imi trebuie ca sa ma prezint la comisia de expertiza si daca toate actele trebuie traduse?va multumesc anticipat astept raspuns
La comisia de expertiza medicala se depune dosar medical cu toate documentele medicale pe care le detineti (diagnostic, tratament, internari, foaie de internare si urmarire, recomandari medicale, concedii medicale, etc.).
Daca documentele sunt emise in italiana trebuie traduse si in l.romana.
Posibil sa aveti nevoie si de internari in Romania.