Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... ANAF recuperare sume necuvenite din ajutorul social
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

ANAF recuperare sume necuvenite din ajutorul social

ANAF ANA a făcut calcul pe ultimii 2 ani de cand eram angajată si au ajuns la concluzia ca mi sa acordat mai multi bani si eu trebuie sa achit cumulul descoperit în cei 2 ani (adică 1300 ron) . Am făcut sesizare si in ultimele 4 luni primesc mai putin aj.social....asa cum ei ar.fi trebuit să dea, pt.ca ei vad salariul de la unitate si eu nu puteam lunar sa ma duc.sa depun actele iar eu aveau lunar salariul în fata. Deci ce pot face DACĂ NU E VINA.MEA???
Ati mai primit un raspuns aici
www.avocatnet.ro/forum/discu...