Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... ANAF....cumul Aj. Social
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

ANAF....cumul Aj. Social

ANAF a făcut calcul pe ultimii 2 ani de cand eram angajată si au ajuns la concluzia ca mi sa acordat mai multi bani si eu trebuie sa achit cumulul descoperit în cei 2 ani (adică 1300 ron) . Am făcut sesizare si in ultimele 4 luni primesc mai putin aj.social....asa cum ei ar.fi trebuit să dea, pt.ca ei vad salariul de la unitate si eu nu puteam lunar sa ma duc.sa depun actele iar ei aveau lunar salariul în fata. Deci ce pot face DACĂ NU E VINA.MEA???
Trebuia sa contestati decizia ANAF de a restitui acea suma de bani.