Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - impozit pe venitul ... SRL microintreprindere tin evidenta fiscala in REF
Discuție deschisă în Fiscalitate - impozit pe venitul microîntreprinderilor

SRL microintreprindere tin evidenta fiscala in REF

Buna ziua! Am citit in Ordinul 3254/2017 ca ile care nu platesc impozit pe profit nu sunt obligate sa tina evidenta fiscala in REF.:S-a schimbat ceva intre-timp? Va multumesc.
george-neagu, moderator
SRL microintreprindere nu tine evidenta fiscala in REF