Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pozitia 180 lit b Anexa II a Ordinului 50/1990
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pozitia 180 lit b Anexa II a Ordinului 50/1990

Buna ziua,
In vederea depunerii dosarului de pensie, lichidatorul judiciar mi a eliberat o adeverinta privind perioada lucrata in grupa II, conform poz 180, lit b, Anexa II a Ordinului 50/1990 , pct 3, republicat 1994. Unde as putea gasi textul privind aceasta pozitie?
Multumesc f mult. Am inteles acum care este practica CJP. Voi incerca sa obtin documentele mentionate de catre dumneavoastra.