Forum Discuţii juridice Executare silită se poate pune in aplicare o Sentinta Civila, daca ...
Discuție deschisă în Executare silită

se poate pune in aplicare o Sentinta Civila, daca exista Plangere Penala in legatura cu acel Dosar Civil ?

Se poate pune in Executare o Sentinta Civila , daca exista Plangere Penala in legatura cu acel Dosar Civil ???
Se poate executa.
Trebuie să cereți instanței de executare suspendarea executării daca asa doriti.
Care este articolul de lege, care poate suspenda si anula punerea in executare a sentintei civile , in acest caz ?