avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 722 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii De ce nu îmi răspundeți la întrebări?
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

De ce nu îmi răspundeți la întrebări?

Toate întrebările mele sunt fără răspuns. De ce nu îmi răspundeți la întrebările mele?
Cel mai recent răspuns: Demos , utilizator 19:55, 21 Noiembrie 2018
Consultanţii care participă la discuţii în forum o fac voluntar, fără a fi motivaţi în vreun fel de Avocatnet.ro. De aceea, trebuie să înțelegeți că nimeni nu este obligat să răspundă întrebării dumneavoastră .

Probabil , in limita timpului disponibil al celor care frecventeaza acest Forum, veti primi raspuns si dvs.
Ultima modificare: Luni, 19 Noiembrie 2018
Cornel Vasile, Consilier juridic
Exista si posibilitatea ca sa nu se cunoasca raspuns la intrebarile dvs.
Buna seara,
Pentru ca la intrebarile dumneavoastra nu prea ai ce sa raspunzi in limitele legii si ale bunului simt.
De ce nu au răspuns în limita legii și a bunului simt? Eu sunt persoana nedreptatita și tot în mine se arunca cu noroi? De ce atâta răutate?

Av. Gabriel Klein Kiritescu a scris:

Buna seara,
Pentru ca la intrebarile dumneavoastra nu prea ai ce sa raspunzi in limitele legii si ale bunului simt.

Intrebarile dvs fiind retorice, constatam ca dupa un schimb de 4 postari ramaneti tot intr-o aproximare artistica!
Daca intrebarile dvs au fost puse cu aceeas intentie (polemica), cu aceeas pertinenta si acelas carism, ne scuzam dar nu tinem sa dam apa la moara polemicilor sterile.
Sunteti primul utilizator care ne canta aria " Sunt victima rautatii site-ului avocat.ro".
Daca aveti o speta de prezentat, ne vom stradui sa raspundem fara "atâta răutate", sic!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Acest forum ContSters140930 ContSters140930 Frati romani, sunt unii care uita ca, Romania este un stat de drept. Refuz sa cred ca, acest forum este apanajul unor persoane care dicteaza doar dupa bunul ... (vezi toată discuția)
Urgent ! post suspendat adriea2007 adriea2007 Un angajat al unei companii a obtinut in anul 2009 un post de primar. Cand a plecat conf. Lg nr. 215/2001art. 61 (3) a functionarului public (pt ca functia de ... (vezi toată discuția)
Dezmembrare teren si iesire din indiviziune asud asud Buna ziua.Suntem 3 proprietari pe 48 ari si aceasta suprafata de teren este intabulata la un loc.Nu am facut dezmembrarea terenului si implicit iesirea din ... (vezi toată discuția)