Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Centru îngrijire batrani
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Centru îngrijire batrani

Buna. Mă puteți ajuta cu un răspuns despre condițiile în care pot accesa fonduri europene în mediul rural că persoana fizica pt un cămin de îngrijire bătrâni? Care sunt pașii de urmat, condițiile și actele necesare accesării de fonduri?
Buna Ziua,

Ne bucuram pentru interesul dumneavoastra.
Am avea nevoie de mai mult detalii: locatie, tipul de forma juridica(ong, societate comerciala) etc.
Asteptam cu interes raspunsul dumneavoastra.

Cu stima,
ODAS GLOBAL CONSULTING
Zona este comuna Crucișor, județ Satu Mare. Tipul instituției as vrea sa fie ong însă daca știți alta forma mai avantajoasa și mai ușor accesibilă as dori mai multe detalii . Mă interesează când se face și cât timp durează studiul de fezabilitate și care sunt exact pașii ce trebuie urmați. Vă mulțumesc.
Buna ZIua.
Tipul institutiei recomandat este ong.
Un studiu de fezabilitate dureaza aproximativ 45 de zile.
Pasi de urmat:
1. Infiintare Ong
2. Semnare contract de consultanta
3. Intocmire dosar de finantare
Pentru detalii va rugam sa ne transmiteti datele de contact.
Asteptam cu interes raspunsul dumneavoastra.
Cu stima,
ODAS GLOBAL CONSULTING