avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 278 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Centru îngrijire batrani
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Centru îngrijire batrani

Buna. Mă puteți ajuta cu un răspuns despre condițiile în care pot accesa fonduri europene în mediul rural că persoana fizica pt un cămin de îngrijire bătrâni? Care sunt pașii de urmat, condițiile și actele necesare accesării de fonduri?
Cel mai recent răspuns: ODAS GLOBAL CONSULTING S.R.L. , Consultant credite si finantari 11:03, 7 Decembrie 2018
Buna Ziua,

Ne bucuram pentru interesul dumneavoastra.
Am avea nevoie de mai mult detalii: locatie, tipul de forma juridica(ong, societate comerciala) etc.
Asteptam cu interes raspunsul dumneavoastra.

Cu stima,
ODAS GLOBAL CONSULTING
Zona este comuna Crucișor, județ Satu Mare. Tipul instituției as vrea sa fie ong însă daca știți alta forma mai avantajoasa și mai ușor accesibilă as dori mai multe detalii . Mă interesează când se face și cât timp durează studiul de fezabilitate și care sunt exact pașii ce trebuie urmați. Vă mulțumesc.
Buna ZIua.
Tipul institutiei recomandat este ong.
Un studiu de fezabilitate dureaza aproximativ 45 de zile.
Pasi de urmat:
1. Infiintare Ong
2. Semnare contract de consultanta
3. Intocmire dosar de finantare
Pentru detalii va rugam sa ne transmiteti datele de contact.
Asteptam cu interes raspunsul dumneavoastra.
Cu stima,
ODAS GLOBAL CONSULTING

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Accesarea de fonduri europene pentru gradinita privata costeauk costeauk Buna ziua! ma puteti ajuta cu detalii privind accesarea de fonduri europene pentru gradinita privata sau cresa in mediul rural.fondurile sunt nerambursabile? ... (vezi toată discuția)
Informatii privind acordarea de fonduri europene nerambursabile si infiintare societate i.i digital_fdotovideomarian@yahoo.com digital_fdotovideomarian@yahoo.com Buna ziua. Doresc sa accesez fonduri europene pentru a-mi deschide o afacere in domeniu Foto & Video. Ma intereseaza sa primesc informatii utile in acest sens. ... (vezi toată discuția)
Fonduri nerambursabile laurentiuamariucai laurentiuamariucai Bună ziua. Pentru demararea unui start up in domeniul brichetarii ,peletizarii resturilor vegetale, de ce fonduri europene aș putea beneficia în situația ... (vezi toată discuția)