Forum Discuţii juridice Executare silită Poprire 70%din salariu
Discuție deschisă în Executare silită

Poprire 70%din salariu

Am poprire 1/3 din salariu la unitatea angajatoare de la un executor ,iar pe contul bancar de la alți executori. Angajatorul oprește 1/3 și banca 1/2 din restul care se vireaza. Salariul îmi este poprit 70%. Am luat legătura cu executorii care au trimis poprire doar pentru contul bancar și au zis ca nu au dispoziție sa trimită poprire la angajator și ca nu au ce sa facă. Nu pot sa trimită poprire la angajator. Menționez ca unul dintre nu au domiciliul în circumscriptia curții de apel de pe raza județului și nu am primit nimic de la ei referitor la poprire. Eu am domiciliu în Vaslui la fel și terțul poprit și el are domiciliul în București. Cum sa procedez să îmi fie poprit salariul doar jumătate?
Cititi o speta similara cu a dvs, aici: www.avocatnet.ro/forum/discu...