Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... plangere penala
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

plangere penala

Se poate face plangere penala pentru abuz in serviciu, hartuire, etc, fapte ce s-au petrecut in urma cu 4 ani?
Da, puteti face, nu va impiedica nimeni, doar dovezi sa mai poata fi obtinute, altfel este in zadar.