Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Dauna RCA cu decontare directa
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Dauna RCA cu decontare directa

Buna ziua,

In cazul unei daune auto RCA cu decontare directa pe baza devizului intocmit de asigurator, cat dureaza pana se livreaza banii in contul asiguratului din momentul transmiterii catre asigurator a cererii de despabubire?

Multumesc frumos!
Maxim 10 zile.
Succes!