Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... PFA obligat sau nu la sanatate?
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

PFA obligat sau nu la sanatate?

Buna ziua. Am un PFA si am realizat un venit de 25000 lei brut iar cheltuieli de 7000 de lei in anul 2018. Mai sunt obligat sau nu la sanatate?
Ok. multumesc.