Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Tabel preliminar al creantelor/BPI
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Tabel preliminar al creantelor/BPI

Buna seara! Tabelul preliminar al creantelor unei societatii comerciale a fost publicat in Buletinul Procedurilor de Insolventa (ONRC/BPI). As dori, in calitate de creditor (fost angajat), sa verific daca sunt trecuta in tabel si cu ce creeanta. Stiu ca acest serviciu se face contra cost, asadar stie cineva cat costa accesul la aceasta informatie? Atat online, cat si offline. Unde ma pot adresa si cum pot sa achit ca sa am acces la tabel? Multumesc anticipat!
Am reusit sa rezolv singura. M- prezentat la ONRC, vi se cere ID si copia dupa acesta, completati o cerere, vi se face calculul la cate pagini are tabelul, iar apoi achitati la caserie contravaloarea. In urma acestor proceduri vi se elibereaza o copie dupa tabelul preliminar al creantelor, publicat in Buletinul Procedurilor de Insolventa. O zi frumoasa!