Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensie anticipata
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensie anticipata

Am 63 de ani. Am aproximativ 20 de ani vechime in câmpul muncii. Pot beneficia de pensie anticipată in Romania? Menționez ca din anul 2002 locuiesc in Anglia
Ati primit raspuns aici
www.avocatnet.ro/forum/discu...