Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Pierdut Act proprietate apartament.
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Pierdut Act proprietate apartament.

Am pierdut Actul de proprietate al apartamentului meu, care era un Contract de schimb emis de Notariat de stat.
Cum pot sa obtin un duplicat si unde trebuie sa ma adresez.
Multumesc anticipat pentru eventual ajutor.
Va puteti adresa Camerei Notarilor Publici in raza careia a functionat acel Notariat de Stat,
[ link extern ]
Multumesc mult! Sper sa-mi rezolv problema. Chiar nu stiam unde sa ma adresez!