avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 547 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Pierdut Act proprietate apartament.
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Pierdut Act proprietate apartament.

Am pierdut Actul de proprietate al apartamentului meu, care era un Contract de schimb emis de Notariat de stat.
Cum pot sa obtin un duplicat si unde trebuie sa ma adresez.
Multumesc anticipat pentru eventual ajutor.
Cel mai recent răspuns: starcopit , utilizator 12:38, 12 Ianuarie 2019
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Va puteti adresa Camerei Notarilor Publici in raza careia a functionat acel Notariat de Stat,
[ link extern ]
Multumesc mult! Sper sa-mi rezolv problema. Chiar nu stiam unde sa ma adresez!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Certificat mostenitor pierdut klaudya1974 klaudya1974 Buna ziua! Am pierdut certificatul de mostenitor (eliberat de un notar public in anul 2011), iar acum notarul public refuza sa imi elibereze un duplicat ori un ... (vezi toată discuția)
Obtinere duplicat contract vanzare cumparare imobil. Puiu_Bercioiu Puiu_Bercioiu Obtinere duplicat contract vanzare cumparare imobil. Contractul original a fost laminat la inceputul anilor 1990, deci si-a pierdut valabilitatea. Contractul ... (vezi toată discuția)
Acte proprietate, duplicate Ersin Dervis Ersin Dervis Buna ziua ! As dori si eu o informatie, care ar fi procedura de obtinere a unor duplicate pentru actele de proprietate al unui teren , actele le-am pierdut in ... (vezi toată discuția)