Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Obtinere fonduri europene sala de nunti
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Obtinere fonduri europene sala de nunti

Buna seara! As vrea sa stiu daca se pot obtine fonduri europene pentru a face o sala de nunti? Avem o cabana in localitate care se pare ca a fost concesionata de catre primarie, insa am discutat cu primarul si a propus sa facem un parteneriat. Acum nu stim daca in aceste conditii am putea accesa fonduri europene planurile noastre sunt mari si nu se rezuma exvlusiv la sala de evenimente, terenul este destul de mare si ar permite construirea unu parc de tiroliene, dealtfel detine bazine care ne.ar permite sa facem o pastravarie ceva in genul acesta deci am dori pe langa sala de evenimmente sa deschidem si un restaurant. Credeti ca este posibil sa ducem planurile la capat si sa obtinem fondurile necesare?
Da, este posibil. In luna septembrie se va deschide o linie de finantare pentru mediul rural pentru firme. Pentru o sesiune de consultanta gratuita va puteti inregistra [ link extern ] /.