Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Angajata in concediul prenatal la suspendarea firmei
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Angajata in concediul prenatal la suspendarea firmei

BUNA SEARA,
O FIRMA LA CARE SE SUSPENDA ACTIVITATEA LA REGISTRULCOMERTULUI PE 3 ANI DAR ARE O ANGAJATA IN CONCEDIU PRENATAL (CARE VA FI PRELUATA DE CAS IN CONTINUARE) CUM SE INCHIDE LA ANGAJATA RESPECTIVA CONTRACTUL DE MUNCA IN REVISAL?
george-neagu, moderator
Se poate inchide cu art.65 C.mun.
multumesc