Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... inscriere in Revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

inscriere in Revisal

Buna ziua
Am o situatie de modificare salariu in Revisal. Trebuie sa modific salariu din 01.01.2019, fiind firma de constructie, la 3000 lei. Cum procedez pentru un angajat care incepand din 07.01.2019 a incetat CIM. Pe perioada 01-07.01.2019 cum modific salariu daca s-a operat deja incetarea.
Multumesc
Pasi : anulati incetarea , operati modificarea salariului si apoi inregistrati din nou incetarea c.i.m.