avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 734 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Recurs Inalta Curte de Casatie si Justitie
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Recurs Inalta Curte de Casatie si Justitie

Buna ziua! Ce inseamna solutia data de ICCJ: "Declină competenţa de soluţionare a recursului declarat de reclamanta în favoarea Curţii de Apel Bucureşti. Fără cale de atac." Multumesc!
Ultima modificare: Duminică, 3 Februarie 2019
micutzza10, utilizator
Scrie foarte clar, ce anume nu intelegeti.
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
ICCJ nu judeca recursul dvs ci Curtea de Apel.
M-ar interesa care este continuarea la aceasta solutie. Va multumesc!
Am inteles, Va multumesc mult!
Adica sa va spunem ce solutie va dispune CA?!?!

micutzza10 a scris:

M-ar interesa care este continuarea la aceasta solutie. Va multumesc!


~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Recurs claniros7 claniros7 Problema mea e instanta competenta a solutiona in contencios cauza.... Reclamantul a introdus actiune la tribunalul de la domiciliul lui, tribunal care si-a ... (vezi toată discuția)
Actiune în revendicare drept comun/ legea 10/2001 Oana  Tudor Oana Tudor Buna! Am nevoie de niste sfaturi in legatura cu o speta de altfel foarte interesanta: Pe scurt: 1. Pe 15.03.2000 la Judecatoria H. este inregistrată o ... (vezi toată discuția)
Vreau sa dau in judecata guvernul romaniei, ministerul apararii, ... utilizator16eu utilizator16eu Vreau sa dau in judecata guvernul romaniei, ministerul apararii, sri-ul, spitalul Roman, politia Roman si ministerul de finante toate intr-un singur proces si ... (vezi toată discuția)