Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Recurs Inalta Curte de Casatie si Justitie
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Recurs Inalta Curte de Casatie si Justitie

Buna ziua! Ce inseamna solutia data de ICCJ: "Declină competenţa de soluţionare a recursului declarat de reclamanta în favoarea Curţii de Apel Bucureşti. Fără cale de atac." Multumesc!
micutzza10, utilizator
Scrie foarte clar, ce anume nu intelegeti.
ICCJ nu judeca recursul dvs ci Curtea de Apel.
M-ar interesa care este continuarea la aceasta solutie. Va multumesc!
Am inteles, Va multumesc mult!
Adica sa va spunem ce solutie va dispune CA?!?!

micutzza10 a scris:

M-ar interesa care este continuarea la aceasta solutie. Va multumesc!