Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Recuperare dauna auto de la societate de asigurari
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Recuperare dauna auto de la societate de asigurari

Buna ziua!
Am de recuperat o dauna totala pe masina de la societatea de asigurare si au trecut cele 40 de zile in care trebuia efectuata plata. Am contactat societatea de asigurari si m au informat ca este data la plata, dar au mai trecut 2 saptamani de cand au zis ca au trimis o la plata. Ce pot face?
Ioan Ciobanu, Expert judiciar
Vă recomand să depuneți o petiție la autoritate [ link extern ]

Succes!