Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Dosare sterse de pe portal
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Dosare sterse de pe portal

Anumite dosare au fost sterse de pe portal.just.ro . Pot fi accesate din alte surse? Ma refer: pe internet, e doar o curiozitate si nu ma duc la Curtea de Apel Bucuresti sa cer sentinta. Nu, nu sunt parte la dosar.
incerca-ti termene.ro
Multumesc, dar nu scot banul ca sa vad daca un anume violator a pierdut apelul. Nu am niciun interes banesc/penal in cauza, doar eram curios.
tgeorgescu, utilizator