avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 192 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Am vandut masina cu tot cu acte fara sa fac contract ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Am vandut masina cu tot cu acte fara sa fac contract vanzare xumparare s

Cum pot radia o masina daca nu mai am niki un act nimik de la ia am vanduto si nam skoso de la fisc si imi vn amenzi nu mai stiu la cn e masina
Cel mai recent răspuns: Dinuneculai , utilizator 15:10, 8 Februarie 2019
Va rog sa ma ajutati cum pot gasi masina sai dau fiscalu .
Pentru analiza si eventual raspuns la obiect este necesar sa furnizati minimum de date relevante
Concret cand ati instrainat vehicululul,deoarece certificatul fiscal are valabilitate legal prevazuta ?
Ce fel de documente de instrainare auto ati incheiat in lipsa certificatului fiscal ?
Pai nam facut nici un act am dat toate actele masini si pierdut a fost omul nu mai stiu nimik de ia.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Radiat masina fara acte si fara nr Antonia melissa Antonia melissa Cum pot sa o radiez de la impozit daca am pierdut urma masini?? (vezi toată discuția)
Vandut masina cu acte cum pot so radiez Dinuneculai Dinuneculai Buna ziua am vandut o masina cu tot cu acte .am pierdut copia de buletin a persoanei. Cum pot sa gasesc masina so radiez sau sa o denunt la furt .va rog sa ma ... (vezi toată discuția)
Vanzare masina inmatriculata pe romania dar mentionat in certificat ca a fost instrainata. ovidiu_xxl2006 ovidiu_xxl2006 Buna seara tuturor. Am si eu urmatoarea problema; am vandut masina mea la schimb cu o alta masina zilele acestea. Cel care mia vandut masina nu era ... (vezi toată discuția)