Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Am vandut masina cu tot cu acte fara sa fac contract ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Am vandut masina cu tot cu acte fara sa fac contract vanzare xumparare s

Cum pot radia o masina daca nu mai am niki un act nimik de la ia am vanduto si nam skoso de la fisc si imi vn amenzi nu mai stiu la cn e masina
Va rog sa ma ajutati cum pot gasi masina sai dau fiscalu .
Pentru analiza si eventual raspuns la obiect este necesar sa furnizati minimum de date relevante
Concret cand ati instrainat vehicululul,deoarece certificatul fiscal are valabilitate legal prevazuta ?
Ce fel de documente de instrainare auto ati incheiat in lipsa certificatului fiscal ?
Pai nam facut nici un act am dat toate actele masini si pierdut a fost omul nu mai stiu nimik de ia.