Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Indemnizație socială la pensie
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Indemnizație socială la pensie

Mama ma are 61 de ani și a cotizat 13 ani și 5 luni. De ce pensie poate beneficia
Nu poate beneficia de pensie dacă nu are minim 15 ani stagiu de cotizare.
~ Conținut șters la cerere ~