Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... societate
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

societate

informatii va rog : poate functiona intr - un spatiu doua Pfa?! Cum pot deschide o firma ( ex : salon de infrumusetare coafor si manichiura) unde cateva persoane doresc sa lucreze intr un spatiu comun ( inchiriat) dar fiecare sa plateasca ce consuma etc sa nu existe sef si angajat!!? Multumesc!
Daca contul indicat nu mai exista, atunci plata nu va putea fi efectuata sau daca poate fi efectuata, banii se vor intoarce in contul platitorului. Cel mai bine trimite-ti un email sau luati legatura cu ei si indicati contul iban valabil.