Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Act adițional modificare brut
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Act adițional modificare brut

Buna ziua,
Știu ca am termen de depunere in Revisal 20 de zile pentru majorare brut. Vreau sa modific salariu cu începere din 1 feb. 2019, actul ad trebuie sa fie făcut cu data de 31 Ianuarie, sau pot sa fac cu data de azi cu începere din 1 feb.?Multumesc!
Actul aditional trebuie incheiat inainte de 01.02.2019 ....
Cornel Vasile, Consilier juridic