Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Contribuţie sănătate concedii medicale
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Contribuţie sănătate concedii medicale

Care este formula de calcul a contribuţiei pentru sănătate pentru concedii medicale?
Contributii datorate pentru indemnizatiile de asigurari sociale de sanatate
[ link extern ] /