Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Modalitate plata venit din declaratia unica
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Modalitate plata venit din declaratia unica

Am reusit sa trimit la ANAF declaratia unica validata. Am printat-o si as dori sa stiu daca o pot plati tot la ghiseele ANAF si daca e suficient sa prezint declaratia validata ca document de plata.
Puteti plati tot la ghiseele ANAF si doar cu buletinul.