Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Intrebare
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Intrebare

Am comandat ceva, m-a sunat curierul, nu am raspuns, deoarece eram in timpul unui examen, apoi cand am sunat, a intrat un robot.
Am fost contactat de vanzator spunandu-mi ca voi fi trecut pe o lista a clientilor ,,Țepari'' si ca voi fi actionat in instanta, este posibil asa ceva?
Nu exista motiv pt a va actiona in instanta a fost o simpla afirmatie facuta la nervi.
CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT, Avocat
Va multumesc!