Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Am comandat de la emag un produs
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Am comandat de la emag un produs

Am comandat de la emag un produs. Curierul m-a sunat dar nu am raspuns. Mi-a spus ca a trecut de comuna mea dar pe un ton raspicat. Cand am mai sunat o data l-am intrebat doar unde este comanda mea dar mi-a inchis. vreau sa stiu daca comanda imi va fi adusa in alta zi sau trebuie sa fac din nou comanda. Va multumesc!
george-neagu, moderator
Sunati la departamentul de relații cu clienții de la firma de curierat si aflati. Eu as sesiza pe e-mag incidentul, nu e normal comportamentul curierului.
Buna ziua,
Discutati cu cei de la E MAG la telefon dar si cu firma de curierat!