avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 595 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Minora de 6 ani supusă la perversiuni sexuale de un ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Minora de 6 ani supusă la perversiuni sexuale de un minor de 8ani

Fetița mea de 6ani a fost supusă la perversiuni sexuale de un minor de 8ani.pot depune plângere la poliție?
Ultima modificare: Duminică, 10 Martie 2019
Danielaelena752@gmail, utilizator
Cel mai recent răspuns: tgeorgescu , utilizator 15:00, 11 Martie 2019
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Buna seara,
Da dar e de preferat sa va adresati unui psiholog pentru fetita nu s-o traumatizati mai rau.
Discutati si cu parintii celuilalt copil.
Politia nu poate lua nicio masura impotriva unor minori de asemenea varsta.
Va vor indemna sa va adresati unui psiholog de la asistenta sociala.
Cu părinții copilului nu se poate discuta,sunt despărțiți iar minorul sta cu tatăl și bunica lui,minorul îi vb foarte urat atât tatălui cât și bunicii lui,tatal îl lasă să se joace cu topoare,cutite si tot felul de obiecte care pot răni...amenință si bate copii,
Daca il examineaza un medic si constata ca nu poate avea erectii, magareata va cadea pe dvs. Credeti ca ati nimerit intr-un cosmar? Daca asa reiese, cosmarul dvs. abia de atunci incolo va incepe. Atunci Politia si Protectia Copilului se vor intoarce contra dvs.
Ultima modificare: Luni, 11 Martie 2019
tgeorgescu, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna seara! steluta nastase steluta nastase Nici nu stiu cum sa incep...! Sunt o mama disperata..., de doua zile am aflat ceva ingrozitor si strigator la cer. Stiu ca-mi expun copilul la o rusine mare, ... (vezi toată discuția)
Stabilire domiciliu minori florentinacarp florentinacarp acum opt ani am nascut in Spania,o fetita,rezultatul unei relatii de concubinaj cu un roman ,am muncit si i-am intretinut pe amandoi timp de doi ani,dupa care ... (vezi toată discuția)
Consiliere psihologica spiderabp spiderabp am o fetita care are 10 ani si a fost incredintata fostului sot, eu am un program de vizita stabilit de lege dar care nu se respecta din cauza fostului, este o ... (vezi toată discuția)