Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Vecina cu probleme psihice
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Vecina cu probleme psihice

Ce pasi trebuie sa urmez in cazul in care, in bloc, avem parte de o vecina cu probleme de sanatate, depresii si intabilitate psihica, comportament dificil.

Cum trebuie sa procedam, astfel, sa poata sa ia cineva masuri.

Din info pe care le detin, ea este singura, nu are familie.
Sesizati oficial departamentul specializat din primaria teritoriala sau autoritatii pentru protectia
copilului care detine serviciu specializat pentru ingrijire persoane suferinde fara apartinatori